Home » Triatlon » Rezultate

Rezultate

REZULTATELE C.N. TRIATHLON 2016

Copii 11 ani Feminin

Loc

Nume Concurent

Nr.Conc.

Total

1

Ganea Anastasia

24

00:24:17

2

Chis Ariana

22

00:24:25

3

Pojar Alexandra

29

00:25:10

4

Ionita Alexia

26

00:25:13

5

Cralea Denisa

23

00:25:36

6

Barbu Alina Valentina

20

00:25:40

7

Tincu Livia

30

00:27:26

8

Niculescu Cristina

28

00:29:13

9

Nedelcu Ingrid

27

00:30:03

10

Bercu Andra

21

00:32:18

 Copii 12 ani Feminin

Loc

Nume Concurent

Nr.Conc.

Inot+T1

Bicicleta

T2+Alergare

Total

1

Sabo Sara

103

00:04:09

00:12:10

00:07:26

00:23:45

2

Alexandra Maticiuc

95

00:04:33

00:12:21

00:07:15

00:24:09

3

Avramescu Ilinca

97

00:05:07

00:12:30

00:06:36

00:24:14

4

Damian Casia

137

00:05:06

00:12:04

00:07:04

00:24:14

5

Cristea Teodora

101

00:05:38

00:12:09

00:06:32

00:24:19

6

Bartok Zsanett

98

00:04:57

00:13:02

00:07:49

00:25:48

7

Besenyei Ana

99

00:05:27

00:12:42

00:08:20

00:26:29

8

Avram Denisa

96

00:06:33

00:13:06

00:07:36

00:27:15

9

Carnat Mara

100

00:07:24

00:14:48

00:09:45

00:31:57

10

Palade Ana Maria

102

00:06:42

00:00:00

00:00:00

DNF

Cadeti 14-16 ani Masculin

Loc

Nume Concurent

Nr.Conc.

Inot+T1

Bicicleta

T2+Alergare

Total

1

Rogoz Erick

171

00:05:19

00:16:40

00:10:33

00:32:32

2

Tranulea Cristian – Virgil

173

00:05:06

00:16:54

00:10:55

00:32:55

3

Stan Filip

176

00:05:03

00:17:11

00:10:54

00:33:08

4

Romas Catalin

174

00:05:31

00:17:13

00:10:30

00:33:14

5

Morar Adrian

167

00:05:16

00:16:42

00:11:24

00:33:22

6

Zoldi Botond

177

00:06:09

00:16:36

00:11:56

00:34:41

7

Valea Lucian

175

00:05:34

00:18:21

00:11:36

00:35:31

8

Ciolacu Tudor

159

00:09:16

00:17:08

00:11:43

00:38:07

9

Boca Gabriel

158

00:06:18

00:18:59

00:12:54

00:38:11

10

Cojocaru George

160

00:07:34

00:19:37

00:12:00

00:39:11

11

Balau Andrei

184

00:06:55

00:19:50

00:13:11

00:39:56

12

Jurchescu Mihai

164

00:06:04

00:19:34

00:14:18

00:39:56

13

Dragoi Johnny Florin

162

00:06:10

00:20:15

00:13:53

00:40:18

14

Draghici Ionut Mihai

161

00:08:27

00:19:05

00:12:57

00:40:29

15

Preda Luca Mircea

170

00:08:09

00:19:24

00:12:56

00:40:29

16

Dragoi Valentin

163

00:06:40

00:20:13

00:14:23

00:41:16

17

Popa Robert Ionut

169

00:08:05

00:20:16

00:13:23

00:41:44

18

Moldovanu Teodor

166

00:09:09

00:21:10

00:12:08

00:42:27

19

Moldovanu Stefan

165

00:09:07

00:23:09

00:13:12

00:45:28

-cu rosu sunt sportivii C.S.Ploitehnica